Кам'янець-Подільський відкриває туристичний сезон 2015

25-26 квітня в Кам'янці-Подільському відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону 2015. Яскраво, цікаво та урочисто. Будуть представлені найкращі фестивалі року, організоване велике шоу, присвячене участі міста в конкурсі "Молодіжна столиця Європи 2018", будуть проведені спортивні та розважальні заходи для дорослих і дітей, планується встановлення нового рекорду.

В програмі фестивалю:

Презентація історичних майданчиків "Кам'янець крізь віки":
  • Трипілля
  • Римська імперія
  • Київська Русь
  • Середньовіччя
  • Річ Посполита
  • Велике Князівство Литовське
  • Турецька Доба
  • Вірменська Доба
  • Український майданчик
  • Кам'янець Сучасний. 
Відбудуться перфоменси всіх фестивалів Кам'янця в один день - Форпост, Кам'янецька Турка, Respublica Fest, Опера в мініатюрі, Фортеця Фест, ОктоберФест, Soborna Fest.

А ще майстер-класи зі скелелазання, пішохідного туризму, велопробіг, квест містом, велоквест.

Свято для маленького туриста "Великі міхи веселого сміху". Також буде черговий рекорд - діти змайструють величезну Нову Фортецю із здоби. Покуштувати її зможуть всі охочі, а частина Фортеці поїде до українських захисників на схід.

І ще купа всього надзвичайно цікавого для дорослих та дітей.

Більше інфо тут

Отримані позитивні враження та емоції вас будуть переслідувати аж до наступного року. Гарантую.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут