IT-конференція "Ukraine: Rise of Tech Nation" у Нью-Йорку

24 грудня 2015
UAPOST.US
Українські компанії Starling, Petcube, AVentures Capital вже мають свої офіси за кордоном. Вони поділилися своїм досвідом та планами на майбутнє.

Як повідомив Євген Сисоєв, засновник та один з партнерів AVentures Capital, зараз в Україні налічується понад 1500 стартапів. Україна має величезний потенціал в ІТ-сфері.

Також приємно відзначити, що для цього у молодого покоління є всі необхідні умови розвитку. Прикладом є BrainBasket Foundation - це інтернет-платформа дозволяє будь-кому вивчати програмування безкоштовно.

Ярослав Ажнюк, який відкрив свою першу ІТ компанію у 19 років, а зараз засновник та генеральний директор Petcube, каже, що українські університети викладають інформаційні технології на найвищому рівні, де студенти отримують сильну базу для подальшого розвитку у даній сфері.

Як відзначили учасники конференції, зараз американський ринок - найбільший споживач українських IT компаній.

More info about event - www.uapost.us

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут