IT-конференція "Ukraine: Rise of Tech Nation" у Нью-Йорку

24 грудня 2015
UAPOST.US
Українські компанії Starling, Petcube, AVentures Capital вже мають свої офіси за кордоном. Вони поділилися своїм досвідом та планами на майбутнє.

Як повідомив Євген Сисоєв, засновник та один з партнерів AVentures Capital, зараз в Україні налічується понад 1500 стартапів. Україна має величезний потенціал в ІТ-сфері.

Також приємно відзначити, що для цього у молодого покоління є всі необхідні умови розвитку. Прикладом є BrainBasket Foundation - це інтернет-платформа дозволяє будь-кому вивчати програмування безкоштовно.

Ярослав Ажнюк, який відкрив свою першу ІТ компанію у 19 років, а зараз засновник та генеральний директор Petcube, каже, що українські університети викладають інформаційні технології на найвищому рівні, де студенти отримують сильну базу для подальшого розвитку у даній сфері.

Як відзначили учасники конференції, зараз американський ринок - найбільший споживач українських IT компаній.

More info about event - www.uapost.us

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут