Ірина Феддер: виставка "ЗМІЩЕННЯ АКЦЕНТУ"

3 травня 2016
Open World
У київській гелереї сучасного мистецтва "Триптих АРТ" (вул. Десятинна, 13) у піднесеній творчій атмосфері відбулося відкриття персональної виставки українсько-німецької художниці Ірини Феддер "ЗМІЩЕННЯ АКЦЕНТУ".

Ірина - дуже цікавий живописець: народилась в Україні, здобула на Батьківщині визнання, а потім - переїхала до Німеччини. Тут вона живе і активно працює вже майже 15 років. Протягом цього часу Ірина Феддер брала участь у численних міжнароних і українських виставках. І здобула європейське визнання!

Творчість цієї молодої, оптимістично налаштованої сучасної жінки є унікальним прикладом поєднання двох європейських культур. На думку знавців живопису, східна емоційність та насиченість колориту разом із шляхетним витонченим малюнком, особливо вибудованою формою, пластикою, у традиціях Заходу спонукають шанувальників СПРАВЖНЬОГО МИСТЕЦТВА до роздумів та аналізу.

В екслюзивному інтерв'ю каналу UKRVIDEOTRAVEL талановита українсько-німецька художниця наголосила: " У своєму житті керуюся принципом: "Немає емоції - немає роботи!" Чи це так - ви зможете переконатися, подивившись програму "Мистецька хвиля+" на нашому каналі!

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут