Інтерв'ю із Роландом Франко

27 травня 2016
Open World
В Україні триває підготовка до 160 річниці від дня народження Івана Франка.

27 серпня 2016 року в перше буде вручено Міжнародну премію імені Івана Франка в галузі соціально-гуманітарних наук та україністики. В рамках промо-туру для ЗМІ, присвяченого 100 роковинам від Дня смерті Великого Каменяра "Стежками Івана Франка", відбулася зустріч українських журналістів із Головою правління Міжнародного фонду Івана Франка, внуком Великого Каменяра - Роландом Франком.

Наголосимо, що нашу поїздку було організовано Міжнародним фондом Івана Франка, за сприянням міських голів Дрогобича, Трускавця, Борислава, селищного голови Східниці та Дрогобицької РДА. Разом із іншими колегами нам також поталанило побувати у цьому унікальному регіоні України. За що ми щиро дякуємо директору Міжнародного Фонду Івана Франка Ігоу Курусу. А інтерв'ю із Роландом Франком ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля+" на каналах Ukrvideotravel та Open World у Yuotube.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут