Художник-живописец Алексей Чеботару - участник творческого симпозиума в городе Дубно!

16 серпня 2016
Open World
"Я счастлив, что в августе 2016-го года попал на пленэр в Дубно. Ведь пленэр, как работа художника над живописным полотном на открытом воздухе, позволяет мне познакомиться еще с другими художниками, графиками и скульпторами, понять, что для них является приоритетом в современном Искусстве," - рассказал журналистам телевизионной программы "Мистецька хвиля+" участник юбилейного живописно-графическо-скульптурного симпозиума "Дубенський замок 10. Історія та постаті: переосмислення", до недавних пор крымский, а сейчас – киевский художник Алексей Чеботару.

За его виртуозной работой мы наблюдали на берегу дубенской реки Иквы – когда молодой, но уже хорошо известный за пределами Украины живописец, вдохновенно работал над созданием новой картины.

Подробности о работе живописно-графическо-скульптурного симпозиума в Дубно смотрите так же на канале Ukrvideotravel.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут