Художник Володимир Вештак та його виставка "Україна. Карпати. Крим"

28 липня 2016
Open World
"Кожному мила своя сторона"…

Ці слова, як відомо, належать українському філософу і пророку Григорію Сковороді. "І дим Батьківщини нам солодкий", - це вже Овідій. А ось в українського художника Володимира Вештака – своє бачення рідної землі: воно у абстрактних видіннях… 

"Україна. Карпати. Крим" - так називається персональна виставка цього видатного українського митця, який працює в оригінальній (її й справді неможливо підробити!) авторській стилістиці – аквареллю на полотні. На відкритті його виставки, яка відбулася у галереї сучасного мистецтва "Триптих АРТ" на Десятинній, 13, зібралися найвидатніші вітчизняні художники, скульптори і мистецтвознавці. Адже кожному із них Володимир Вештак справді цікавий.

Завітав на вернісаж і народний художник України Іван Марчук. "У світі є мільйони митців. Іноді їхні імена можна й переплутати – так схожі між собою роботи цих людей… А ось дивовижні картини Володимира Вештака не сплутаєш із полотнами інших – адже він співає СВОЄ соло у Мистецтві! І головне – соло його – прекрасне!" - сказав Іван Марчук.

Подробиці про персональну виставку Володимира Вештака дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналах Ukrvideotravel та Open World. Запевняємо: не пошкодуєте! Адже Володимир Вештак – Майстер.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут