Художник Олена Іcаченко: "Радуймо світ, друзі!"

12 травня 2016
Open World
З чудовою київською художницею Оленою Іcаченко я познайомився на виставці " Грані", яка проходила у " Київському будинку природи".

За професією Олена - біолог. Мабуть, тому погляд на навколишній світ у неї особливий. Я б сказав, дуже пильний і вдумливий. Адже Олена тонко вловлює всі переходи, що відбуваються в навколишньому світі - світі Природи.

"Мені цікаво писати про ті місця, де я хочу побувати. Або змальовувати те, де я вже побувала, - розповідає Олена Ісаченко. - А ще мене дуже цікавлять деталі. Беручись за роботу, я вже ніби відчуваю себе в новій картині. Мені цікаво, як я йду вулицею, зеленими полями, як гуляю, які бачу квіти, як я вдихаю їхній аромат... Для мене все це дуже важливо. Я хотіла б, щоб в моїх картинах глядачі відчували те ж саме. Кожен - і це їхнє право! - зі своїм акцентом. Але мені дуже хочеться, щоб для кожного глядача картина щось розповіла і щось дала на майбутнє, щоб вона залишила якийсь слід в його житті.

Давно вже вирішила: для мене живопис - це візуалізація мрії. І у мене так і виходить. Я пишу картину, а через півроку або через рік сама опиняюся в тому місці, про яке писала. Фантастика! Але це правда! Тому я всім кажу: уважно дивіться навколо себе, знаходьте найцінніше, чудове і прекрасне, що є навколо вас і цінуєте це! А ще - передавайте свої враження і емоції іншим людям. Головне, щоб навколо нас було Добро! Тому що стільки негативу на землі... Саме з цієї причини мені хочеться радувати світ чимось світлим! "

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут