Художник Любов Лебідь-Коровай, учасник симпозіуму у місті Дубно!

14 серпня 2016
Open World

Працюйте – і вас помітять! А потім – покличуть разом із собою у цікаву мандрівку шляхами–дорогами Дубенщини, благословенного краю, який зустрічає відомих українських митців у рамках ювілейного живописно-графічно-скульптурного симпозіуму "Дубенський замок 10. Історія та постаті: переосмислення".

Так сталося і з відомою львівською художницею Любов'ю Лебідь-Коровай. Учасниця багатьох міжнародних і загальноукраїнських проектів у сфері мистецтва з величезним задоволенням разом з іншими колегами працює у Дубно – на чудово організованому пленері. А ще пані Любов щедро ділиться своїми враженнями від перебування на симпозіумі.

Подробиці про цю подію також дивіться на каналі Ukrvideotravel


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут