Художник Галина Константюк - своєрідність мистецтва

30 червня 2016
Open World

Львів - це не лише чудова архітектура, а й прекрасні люди! 

За порадою друзів на кілька годин "пришвартувалися" у творчій майстерні талановитої художниці Галини Константюк. Чому так стверджуємо - що талановита? А ви самі подивіться на її картини! Що, також приємно здивовані? Під час спілкування довідалися: у творчому "арсеналі" пані Галини - сила-силена ідей, які крок за кроком втілюються у її сонячних роботах.

Першого липня наша нова знайома разом із її чоловіком Андрієм приїде до Києва. У столичній галереї "Митець" Галина братиме участь у колективній виставці сучасних українських художників. Романтична львів'янка щиросердно зізналася: нам вона показала лише невеличку частину свого творчого доробку. "До Києва поїдуть нові картини. Їх бачили лише мої найближчі друзі та родичі. Переконують мене: роботи їм сподобалися. Але я дуже хвилююся: як то воно буде у Києві? Чи прийдуться до двору "мої діти" столичним шанувальникам мистецтва? А ви що з цього приводу думаєте?" - поцікавилася у нас художниця.

Ми заспокоїли її - з такими роботами столиця прийме її з відкритими обіймами. Чи не так, шановні друзі? І - до зустрічі на колективній виставці сучасних українських художників, яка (НАГАДУЄМО!!!) відкривається у київській галереї "Митець" 1-го липня цього року!

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут