Художник Дмитро Касаткін: "Гора. Світила. Небо"

5 травня 2016
Open World
Вперше в житті, завітавши до невеликої за розмірами столичної галереї "Триптих Арт", я побачив так багато людей, які говорили між собою зажурено і пошепки... Вони немов би намагалися не злякати когось, на кого так довго чекали. І очі у відвідувачів галереї були дуже сумними... Адже всі вони - мої знайомі і ненайомі - прийшли на зустріч із Майстром, який НІКОЛИ вже не скаже їм із щирою посмішкою на вустах: "Привіт, друзі! А ось і я"!

Не зробить цього, бо його вже немає на Божому світі. Немає рівно два роки. Але на Божому світі залишилися чудові катрини цього художника, ім'я якого - Дмитро Касаткін. Невблаганна доля занадто мало відміряла років цій сонячній і щедрій людині. Але (напевно, як компенсацію за це?) щедро наділила Дмитра талантом СПРАВЖНЬОГО художника.

Касаткін подарував вічне життя птахам, деревам, фантастичним містам, баштам і веселкам, які зобразив на своїх незвичайних полотнах. Для нього, молодого киянина, живопис був молитвою, завдяки якій він створив свій неповторний прекрасний світ. І до цього світу можете потрапити і ви!

Виставка Дмитра Касаткіна "Гора. Світила. Небо" працюватиме у галереї "Триптих Арт" до 10-го травня цього року. А репортаж про її відкриття дивіться у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут