Художниця Гражина Крук: "Бажаю Україні миру!"

14 травня 2016
Open World
У Національному музеї Тараса Шевченка відбулася персональна виставка відомої польської художниці Гражини Крук.

Ця всміхнена, завжди оптимістична жінка є самодіяльним художником, хоча, як на мене, могла б дати фору багатьом профі. І мова не про якість живопису пані Гражини. В першу чергу йдеться про пошук тем робіт, їхнє громадянське осмислення.

У фокусі творчості цієї мисткині - найактуальніші питання нашого непростого сьогодення: катастрофа літака із польською урядовою делегацією над лісами Смоленська, проблеми екології, проблеми війни і миру тощо.

"Пані Гражина Крук заворожує своєю любов'ю до полотна, бажанням шукати все нові й нові теми для своїх колоритних картин, - сказав на відкритті виставки польської художниці ректор Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України Андрій Чебикін. - І зрозуміло, що саме це привело її у світ мистецтва. Роботи пані Гражини на перший полгляд прості, але, водночас, вони є віртуозними. І з усього видно, що вона постійно самовдосконалюється, наполегливо вчиться. Одним словом, творчо зростає." 
 

На відкритті своєї виставки у Національному музеї Тараса Шевченка Гражина Крук сказала шанувальникам її живопису: "Я давно збиралася завітати в Україну. Але приїхала саме сьогодні, коли на сході вашої країни точаться криваві бої. Я хочу, щоб мої картини дали можливість українцям замислитися над сенсом життя. Щиро вірю: війна обов'язково закінчиться в Україні, знову запанують мир і спокій. Всім серцем люблю Україну і бажаю їй процвітання, щастя і миру!"

Програму про відкриття персональної виставки Грижини Крук дивіться на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут