Холодна війна у карикатурах

31 жовтня 2017
Simple History



Ми вже розповідали вам про ці події у попередньому відео. Карибська криза була лише одним з етапів холодної війни. Пам'ятаєте: холодна війна — це загострення стосунків між США та СРСР у всіх сферах (дипломатичній, економічній, військово-політичній та інш.), але без ведення бойових дій на їхніх територіях?

Офіційна історія визначає також і хронологічні рамки холодної війни - 1945-1991. Однак, останнім часом точиться все більше розмов про те, що вона розпочалася знову. А ось оцінки політиками цих подій, хто миротворець, а хто агресор, різняться... Ми пропонуємо вам переглянути підсумкове відео з нашої серії "Холодна війна в карикатурах"

www.youtube.com/watch

Треба пам'ятати події минулого - щоб співставляти, аналізувати та, зрештою, розуміти сьогодення.

Якщо ви плануєте складати іспит з історії України на ЗНО - дивіться наш експрес-курс www.eduget.com/uk

​Приєднуйтесь у соцмережах!
Фб - www.facebook.com
Ютуб - www.youtube.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут