Гірські перегони - 2 and 3 stage Championship Ukraine from mountain race | #DFL

15 серпня 2014
Misha Dumanskiy
Проходили вони в с.Кривопілля і ТК Буковель

Два дні, два етапи, дві різні гонки....на одному погана сільська дорога з ямами і різкими поворатими. На іншому етапі рівна чистенька дорога...підступна дорога! 

Після першої половину етапу пішов дощ. Рівна дорога перетворюється на шар льоду, якщо втратити щеплення з дорогою. Необійшлось без аварій. Один з пілотів Ігор Фальчук, не втримався на дорозі та врізався у відбійник....машина розбита, але до фініша він дістався :)

Приємного перегляду! для зручності вмикайте якість HD

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут