Фотовиставка "Щодення. Литва у фотографіях 1963-2013 рр."

3 травня 2016
Open World
У Києві триває міжнародний мистецький проект "Литва-Україна". Культурне партнерство – 2016", в рамках якого в період з березня по грудень у багатьох наших містах відбудеться низка культурних заходів.

Започаткував цей проект Литовський інститут культури. "Щодення. Литва у фотографіях 1963-2013 рр." - так називається виставка сучасної литовської фотографії, яка є однією зі складових цього спільного міждержавного проекту. Її урочисто відкрили 13 квітня 2016 року у Національному музеї Тараса Шевченка.

Виставка є спробою відкрити відвідувачам музею, яке щодення бачили і увічнили кращі литовські фотохудожники протягом трьох поколінь. Творчість визнаних майстрів цього жанру мистецтва скерована, в першу чергу, на пізнання внутрішнього і зовнішнього світу людей - наших сучасників, які народилися і живуть у Литві.

На думку організаторів масштабної події, виставка "Щодення. Литва у фотографіях 1963-2013 рр." є змістовною візуальною фоторозповіддю про щоденне життя. Подробиці про цю подію дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Youtube.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут