Фотовиставка "Навчи добру"

3 травня 2016
Open World
Екс-секретар Київради, а нині голова Українського інституту дослідження екстремізму Галина Герега відкрила фотовиставку "Навчи добру". Її презентація відбудася у Мистецькому центрі "Шоколадний будиночок" на Печерську. Тут преставлені світлини відомих українців з дітьми-переселенцями із зони АТО.

В умовах, коли інформаційний простір України перенасичений інформацією про насилля і конфлікти, дітям важко знайти правильні орієнтири у житті, - вважають організатори фотовиставки. Особливо ж - тим хлопчикам і дівчаткам, яким довелося побачити жахіття війни на власні очі.

"Для нашого інституту цей проект є особливим, - сказала Галина Герега. - Ми працюємо майже два роки. За цей час досліджено більше десяти важливих проектів, зокрема, із проблем переселенців. Але мабуть вперше у своїй роботі ми використали не лише досвід, вміння, але душу й серце."

Подробиці - на каналі Ukrvideotravel.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут