Ексклюзивне відео з фронту. "Град" в зоні АТО

2 березня 2015
UAPOST.US
Учасник бойових дій на Сході України надіслав до студії UaPostTV ексклюзивне відео обстрілу сепаратистами позицій українських військ з системи залпового вогню “Град”. Відео зняте наприкінці січня.

Відео обстрілу сепаратистами батальйону поблизу Авдіївки (Донецька область) з системи залпового вогню "Град". Бойова машина БМ-21 "Град" — реактивна система залпового вогню радянського виробництва на базі автомобіля Урал-375.

До складу системи "Град" входять: бойова машина БМ-21, система для управління вогнем, 122-мм некеровані реактивні снаряди, зарядний автомобіль 9Т254. Для підготовки даних стрільби використовується автомобіль управління 1В110 "Береза" на основі автомобіля ГАЗ-66.

Бойова машина БМ-21 дозволяє проводити стрільбу з кабіни без попередньої підготовки вогневої позиції. Це дозволяє швидко відкривати вогонь по потрібній цілі. Стрільбу можна вести як по одному пострілу, так і залпом. Після одного залпу БМ-21 площа ураження становить близько 1000 м2.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут