Ексклюзивне відео з фронту. "Град" в зоні АТО

2 березня 2015
UAPOST.US
Учасник бойових дій на Сході України надіслав до студії UaPostTV ексклюзивне відео обстрілу сепаратистами позицій українських військ з системи залпового вогню “Град”. Відео зняте наприкінці січня.

Відео обстрілу сепаратистами батальйону поблизу Авдіївки (Донецька область) з системи залпового вогню "Град". Бойова машина БМ-21 "Град" — реактивна система залпового вогню радянського виробництва на базі автомобіля Урал-375.

До складу системи "Град" входять: бойова машина БМ-21, система для управління вогнем, 122-мм некеровані реактивні снаряди, зарядний автомобіль 9Т254. Для підготовки даних стрільби використовується автомобіль управління 1В110 "Береза" на основі автомобіля ГАЗ-66.

Бойова машина БМ-21 дозволяє проводити стрільбу з кабіни без попередньої підготовки вогневої позиції. Це дозволяє швидко відкривати вогонь по потрібній цілі. Стрільбу можна вести як по одному пострілу, так і залпом. Після одного залпу БМ-21 площа ураження становить близько 1000 м2.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут