Ексклюзивне інтерв'ю з Віталієм Кличком

8 червня 2016
UAPOST.US
З інтерв'ю, серед іншого, ви дізнаєтесь як Віталій Кличко відсвяткував перемогу Джамали на Євробаченні, чому називає Київ "сплячим слоном" та що у його роботі приносить найбільше задоволення.

Команда UaPost висловлює подяку Генеральному консулу України в Чикаго Ларисі Герасько за допомогу в організації інтерв'ю.

Над інтерв'ю працювали: Світлана Іванишин-Угрина, В'ячеслав Шевчук, Павло Роздобутько.

Більше цікавих новин та сюжетів на сайті www.uapost.us

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут