E.K.A  - Ти той

18 червня 2020
Юлия Бойко

“Мені було дуже складно підніматись на “Говерлу”-зізнається зірка. У мене хворі коліна, тому я відчувала дуже сильний біль. Ми поспішали, треба було встигнути до заходу сонця вже спуститись з гори. Окрім цього, ми мали важкі рюкзаки на плечах -багато води, знімальну техніку і  все необхідне для перебування в горах. Я вдячна режисеру Дімі Мухіну, за те що, незважаючи на мої сльози, зміг змотивувати йти далі, хоча я хотіла здатися ще на початку підйому” – розповіла Е.К.А.

“Для зйомки останніх кадрів, довелося затримати потяг і тікали від провідників. Але кінцевий результат, вартував всіх труднощів, які склались під час знімального процесу. У нас вийшло неймовірно красиве відео” – зазначила співачка.

Сюжет кліпу це справжня історія кохання.Зустріч двох людей, які втомилися від міста, проблем і сірих буднів. Приїхали в гори шукати натхнення, спокій і усамітнення з природою. А знайшли один одного і вже разом підкорювали вершини,зокрема, найвищу точку Карпат -“Говерлу”- розповідає режисер кліпу Дмитро Мухін.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут