"Дзідзьо" в Чикаго

20 січня 2015
UAPOST.US
Американська компанія BE Ukraine організувала благодійний тур гурту "Дзіздьо" в США. Концерт у Чикаго відбувся 10 січня у Grand Ballroom, що на Navy Pier. На святі також були представлені інші благодійні організації, такі як - Chicago Automaidan, що опікується збром коштів для закупівлі всього необхідного українським бійцям, та Ukrainian Women in Business, що займаються збором коштів для сиротинців в Україні. До сотень наших співітчизників, які зібралися на концерті, звернулися також кілька місцевих політиків. Команда UaPost TV також відвідала музикантів за лаштунками та "проводила до сцени":)

Американська компанія BE Ukraine. BE - це Booking & Events. BE - це бути Україною. З 2014 року розпочинає свідому діяльність з організації виступів українських талантів за кордоном. Тур артиста DZIDZIO в США - став першим кроком у створенні повноцінної команди для презентації всього найкращого з України для діаспори різних країн та іноземних слухачів. Поширення національного контенту за межами кордонів стає головною рішучою ідеєю, а самі концерти - потужним інструментом для реалізації благодійних завдань. 

Гурт DZIDZIO - активні участники Євромайдану в Києві та меценати допомоги захисникам України. Наша спільна внутрішня потреба зробити все, що в наших силах, для воїнів України проявилась у проведенні туру по США і генерації таких потрібних коштів.

Дзідзьо (англ. Dzidzio)  — український поп-гурт і колективна TV-персона, яка працює у стилі антигламурний поп. Перший культовий колектив 2010-их років у локальній мас-культурі Галичини. Створений і відформатований поп-зіркою Андрієм Кузьменком (2009). Гурт свідомо використовує надсянський говір української мови, роблячи його інструментом контр-культури в умовах засилля російської поп-музики. Офіційний канал "Дзідзьо" в "YouTube" має понад 38 млн. переглядів.

DZIDZIO — український гурт, створений у місті Новояворівськ Львівської області 9 вересня 2009 двома артистами: Михайлом Хомою (Дзідзьо) та Олегом Турком (Лесик) за підтримки їхнього земляка — Андрія Кузьменка. Саме тому Дзідзьо часто називає Кузьму своєю "першою вчителькою". Незабаром після появи пісні Кузьми 2Старі фотографії" у незвичному виконанні DZIDZIO, новий музичний проект впевнено увійшов у медійний простір України.

В Інтернеті Дзідзьо став популярним завдяки його широко відомим монологам про свиню Мейсона, яка є "ідейним натхненником гурту". Фан-клуб гурту в соціальній мережі "ВКонтакті" є найбільшим в Україні та перевищує 200 тис. прихильників, а тільки за рік кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі "Дзідзьо" в "YouTube" перевищила 11 млн.

На сьогодні у складі гурту троє музикантів — Дзідзьо, Лесик і Юлік, що працюють у жанрі "комедійного антигламурного попу". В 2011 році в Іспанії відбулися зйомки кліпу на пісню "Сама-сама".

Влітку 2012 року була проведена прем'єра кліпу на пісню "ХА-ХА-ХА" в столичному клубі "Byblos". На презентації кліпу відбулись кілька веб-конференцій на відомих порталах та радіостанціях, інтернет-аудиторія спостерігала за концертом онлайн на офіційному каналі гурту в "YouTube", а також було випущено App-програму гурту для iPhone.

У вересні 2012 року DZIDZIO відвідали щорічний "Октоберфест" в Мюнхені, де хлопці спілкувалися з місцевими поціновувачами пива і музики, а також гостями фестивалю зі всього світу, які були вражені і запам'ятали гурт завдяки яскравим костюмам в стилі Oktoberfest і живому виконанню пісень.

20 листопада 2012 року креативні DZIDZIO та їх команда випустили дебютний CD-альбом під назвою "ХА-ХА-ХА". Весну 2013 року хлопці зустріли новою піснею "Сусіди", на яку музиканти презентували кліп в середині березня. В ньому традиційно знялася героїня всіх кліпів гурту DZIDZIO, їхня муза — Надія. Також в березні DZIDZIO випустили перший на українському музичному просторі персональний караоке-диск гурту у DVD-форматі.

18 травня 2013 року відбулась визначна подія в історії гурту — сольний концерт на стадіоні "Арена Львів". МЕГАКОНЦЕРТ став знаковим для DZIDZIO. Вони перші, хто виступив на новому стадіоні, що був збудований до "Євро 2012", і зібрали 25 000 глядачів. Перед початком концерту глядачі мали змогу на великому екрані побачити мультфільм, що розповідає про створення гурту DZIDZIO, під назвою "Народження легенди", що згодом також було презентовано на офіційному каналі гурту в "YouTube". Фінальним акордом цього шоу стала прем'єра пісні "Мені повезло", яку прихильники вже мають змогу послухати на офіційному сайті.

Восени 2013 року Дзідзьо був ведучим шоу " Співай, якщо зможеш" на Новому каналі.

8 грудня 2013 хлопці у повному складі взяли участь у музичному марафоні на Майдані незалежності під час Революції гідності.

Американський тур "Дзізьо": 
9 січня 2015 року відбувся виступ в Нью-Йорку у Webster Hall;
10 січня 2015 року хлопці завтали до Чикаго, концерт відбувся в Navy Pier Ballroom;
11 січня 2015 року - Детройт, приміщення White Star.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут