Джерела здоров'я Литви - Egles Sanatorija / Lithuanian Health Sources - Egles Sanatorija

30 березня 2020
Open World

Розташований на 2-х литовських курортах Бірштонасі і Друськинінкає, оздоровчий санаторій Егле славиться своїми багаторічними традиціями лікування і реабілітації не тільки в Європі.
 Керівництво санаторію регулярно організовує ділові зустрічі з партнерами як за межами Литви, так і у своїх установах проводить навчання, семінари, ознайомчі тури, знайомить гостей комплексів з можливостями і особливостями бальнеологічних курортів, проводить екскурсії, розповідає про визначні пам'ятки курортних міст.
Поєднуючи новітні медичні технології та інноваційне обладнання з багатовіковими природними факторами - мінеральною водою і лікувальною гряззю, досвідчений, кваліфікований персонал створює прекрасні можливості для всебічного лікування різних захворювань, зміцнення організму, реабілітації та прекрасного відпочинку.

У санаторії надаються такі послуги як:
- програми санаторного лікування
- індивідуальні лікувальні програми
- програми дитячого санаторного лікування
- діагностичні комплекси.

Гості з України, Росії, Латвії, Ізраїлю, Білорусі мали можливість більше дізнатися про санаторії, познайомитися з послугами, які надаються, оцінити якість обслуговування, харчування, комфорт проживання, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, обмінятися з колегами своїми думками і досвідом, обговорити умови співпраці.

Запрошуємо і Вас по достоїнству оцінити ці курорти, зміцнити своє здоров'я!


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут