Дитяче щастя в спорті - "Олімпієць" Херсона!

1 серпня 2016
Open World
"Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими", - як у воду дивився Оскар Уайльд, коли писав ці слова. І підтвердження тому - радість і захват від єднання з морем, сонцем і вітром цих школярів, яким пощастило влітку дві тисячі шістнадцятого року відпочити в Дитячому спортивно-оздоровчому центрі "Олімпієць", розташованому в селі Стрілковому на благодатній Арабатській стрілці.

Всі ці хлопці та дівчата в рідному Херсоні відвідують клуб айкідо "Хикари", назва якого перекладається як "Світло". А в центр "Олімпієць" разом зі своїми наставниками вони приїхали не тільки тренуватися, але й загартувати своє тіло - щоб восени і взимку відчувати себе здоровими і сильними.

Подробиці про можливості Дитячого спортивно-оздоровчого центру "Олімпієць" також дивіться в програмі "Світом крокуємо разом!" на каналі Ukrvideotravel!
 

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут