Директор заповідника Леонід Кічатий про творчий симпозіум у місті Дубно!

18 серпня 2016
Open World
Живописно-графічно-скульптурний симпозіум «Дубенський замок – Х. Історія та постаті: переосмислення» виходить на фінішну пряму. Завтра ,в урочистій обстановці, підбиватимемо підсумки цього масштабного творчого заходу, який на два тижні перетворив замок князів Острозьких на центр культурного життя міста Дубно. Протягом пленеру художники із Києва, Львова, Ужгорода та Дубно намалювали майже п»ятдесят картин і плакатів. Усі ці витвори мистецтва вже знайшли своє місце на стінах палацу. По дві роботи – за попередньою домовленістю – кожен із митців передасть на зберігання у галерею Дубенського замку. НазАвжди тут залишиться і статуя відомого київського скульптора Олександра Волосенка. Ми поцікавилися у директора Дубенського історико-культурного заповідника Леоніда Кічатого : чим йому запам»ятається 10-й ювілейний пленер у стінах величного родового гнізда князів Острозьких? Подробиці – на каналах Ukrvideotravel та Openworld.info у програмі «Мистецька хвиля+».

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут