Дубенська археологічна сенсація!

20 серпня 2016
Open World
Під час проведення ювілейного живописно-графічно-скульптурного симпозіуму «Дубенський замок 10. Історія та постаті : переосмислення» (куратор проекту – Наталія Сухоліт) разом із директором Дубенського історико-культурного заповідника Леонідом Кічатим, як мовиться, по маківку занурилися у історію. Він привіз нас на територію Спасо-Преображенської церкви м. Дубна. Тут колеги пана Леоніда вже не перший рік поспіль проводять розкопки. Під час наукової експедиції (буквально за кілька кроків найстарішого мурованого храму Дубна!) виявлено унікальні артефакти епохи Володимира Великого.
Що це за предмети – ви дізнаєтеся з програми «Світом крокуємо разом!» на каналах Ukrvideotravel и Openworld.info.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут