Денис Силантьєв: "Книга Лариси Ніцой - не лише для дітей!"

15 травня 2016
Open World
"Роман відомої української письменниці Лариси Ніцой "Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку" варто було би прочитати не лише дітям, а й дорослим. Адже цей твір змушує дорослих замислитис: а чи добре нині живеться юним громадянам України із особливими потребами",- заявив під час презентації книги у Верховній Раді народний депутат України Денис Силантьєв.

"Героями сучасних книжок, як правило, є красиві та сильні люди, - говорить народний обранець. - А ось головний персонаж книги Лариси Ніцой - це звичайний хлопчина на інвалідному візку, якому щодня потрібно долати досить складні життєві перешкоди. І він - долаючи біль і втому - завжди досягає поставленої мети! Саме тому такі діти, як герой книги "Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку", є чудовим прикладом для тисячів українських хлопчиків і дівчаток, обділених долею. Я вважаю, що такі книги якраз і мотивують дітей знаходити сили для того, аби долати життєві перешкоди на своєму шляху. Водночас ця книга змушує нас, дорослих, замислитися над запитанням: а чи все ми сьогодні зробили, аби дітям із особливими потребами жилося хоча б трохи легше?"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут