День захисника України в Чикаго

23 жовтня 2015
UAPOST.US
18 жовтня українською громадою штату Іллінойс було відзначено День Захисника України.

Більше актуальних новин з України на сайті www.uapost.us/tv

В Українській православній катедрі Св. Андрія Первозванного, м. Блуміндейл, було відправлено панахиду за українцями, які поклали свої життя, захищаючи нашу Батьківщину.

Після панахиди відбулося урочисте покладання квітів до першого в США пам'ятника "Небесній Сотні та Героям України" за участю двох українських героїв, Олексія Кондратенка та Андрія Нагірного, які воювали в зоні АТО та Українсько-Американських ветеранів (пост 32, м.Чикаго).

До присутніх з промовами звернулися Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в США Rolandas Kriščiūnas та Генеральний консул Литви в Чикаго Marijus Gudynas, Голова відділу Українського Конгресового Комітету Америки в штаті  Іллінойс Олесь Стрільчук, Голова парафіяльної управи УПК Св. Андрія Первозванного Іван Яресько, а також представники українського духовенства - Микола Бурядник та Михайло Лещишин.

Слово мали й  голови українських громадських організацій: "Помаранчева хвиля" Сергій Сливчук, "Автомайдан Чикаго" Михайло Глебів, "Українські жінки в бізнесі" Софія Миколяш, які на постійній основі надають неоціненну допомогу нашим захисникам, пораненим, сім'ям загиблих.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут