День українського прапора у Чикаго

25 серпня 2015
UAPOST.US
До дня українського прапора, українці Чикаго виконали національний гімн в Millenium Park біля культової скульптури Аніша Капура "Хмарні ворота", яку в народі називають "квасолина" (bean). Це одна з найпопулярніших атракцій для туристів і місцевих мешканців.

Зібрання понад сотні людей у вишиванках, котрі розгорнули кількаметрове жовто-блакитне полотно і заспівали гімн України, зупинило на мить звичну метушню людського мурашника, та масова селфіманія на якийсь час перемкнулася з амальгами "квасолини" на жовто-синє тло. Віддзеркалення прапора, людей та гучний спів у місці з хоровою акустикою справило неабияке враження на оточуючих.

Ідею запропонувала Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, реалізацією задуму опікувався віце-консул Євгеній Дробот. За словами дипломатів, цей унікальний захід мав би стати традицією в українському Чикаго , що було б потужним аргументом у позитивному піарі нашої країни.

(via)

Дивіться також:
Відкриття виставки "Апостол миру" у Чикаго, присвяченої Андрію Шептицькому
Пригоди українців у Нью-Йорку
Вистава-мюзикл "Over The Rainbow" про історію успіху української актриси в Америці

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут