DealShaker вже в Україні / DealShaker is already in Ukraine

19 жовтня 2018
Open World

 DealShaker - цілковито нова платформа, яка надає можливість жителям, компаніям, підприємцям будь-якого куточка планети поширювати свої товари і послуги, здійснювати операції купівлі - продажу, забезпечуючи при цьому простоту і доступність до фінансових і товарних обмінів.

 Нам вдалося зустрітися з Оленою Апальковою в Аланії, Туреччини, яка люб'язно розповіла нам про переваги та можливості нового торгівельного майданчика, про її плани подальшого розвитку цього масштабного бізнесу в Україні. Більш докладніше в нашому сюжеті з Оленою, яка сьогодні є головним франчайзі майданчика DealShaker в Україні.

#OpenWorld


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Open World Open World 19 жовтня 2018
Нові інструменти, нові можливості!
Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут
6 ТЕСТІВ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ПАМ'ЯТІ І МОЗКУ. ЯКА ШВИДКІСТЬ У ТВОГО?
Вам доведеться відповісти на 6 запитань. Але час для вирішення завжди буде обмежений — лише 10 секунд. , у кінці відео обов’язково напишіть в коментарях, на скільки запитань із 6 ви відповіли правильно.
Дивитись тут