"Чудесний Дивний Сад" - Юрій Старчевод представив прем'єру відео

9 лютого 2016
Редакція
"Чудесний Дивний Сад – це не сад у буквальному розумінні" - говориться у анотації до відео. "Це те, чим наповнюються душі людей, коли у їхніх серцях народжується Любов. Це те, що не залежить від місця, часу, віку, поглядів, пори року чи ще чогось. Це може бути будь-де, будь з ким і будь-коли. Хай кожен пізнає і відчує його сповна, кохайте і будьте коханими!". 

Режисер – Андрій Мухін 
Соло-гітара – Діма Гончаренко. 
Слова, музика – Юрій Старчевод Коротка довідка. 

Юрій Старчевод - український виконавець, поет, композитор, автор музичних проектів "Карась" та "Юрій Старчевод". У творах пропагуються патріотизм, позитивний світогляд, любов до життя, віра у краще і справжнє, віра в кохання, сімейні цінності тощо. 

Проект "Карась" був створений влітку 2011. У рамках проекту видано альбом "Друг Людини" (студія "Family Records"), до якого увійшли 12 треків. Також було видано декілька пісень поза альбомами, у тому числі – спільну роботу з бандуристом Ярославом Джусем "Моя Мова", яку було записано на підтримку української мови після прийняття так званого "мовного закону" влітку 2012 року. 

Проект "Юрій Старчевод" створений влітку 2013, стиль наближений до поп-року та містить елементи інших музичних напрямків. У кінці 2013 вийшов музичний альбом "Відчуття" (студія "Family Records"), який також було перевидано у 2015 році. З початком драматичних подій у Криму та на сході України в ефірі радіостанцій та у мережі Інтернет було презентовано пісні на підтримку українських солдатів "Україна єдина" (спільна робота з Артуром Пісковським), "Ти найкращий" (з Дариною Степанюк) та "Дорога додому". 

Виконавець є автором музики та текстів до власних пісень. Крім того, створює пісні на слова поетів-класиків української літератури (Василя Симоненка, Тараса Шевченка) та сучасних українських поетів (Тетяни Череп-Пероганич, Віталія Міхалевського та ін.).

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут