Частинки історії України, яких ви не побачите в музеях

17 жовтня 2017
Griandr Tarnovski


З музеїв зникають експонати! Раритети замінюють на копії! А більшість унікальних артефактів ніколи не потраплять до нашої історичної пам'яті!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Volodimir Krashevskiy 7 лютого 2018
Мабуть ви живете на Марсі, а не в Україні. Ви хоть думаєте, що говорите. Археолог який получає 70 000 гривень зарплати в рік, має купляти старовинні скарби на аукціонах. Ви поділіть цю зарплату по місяцях побачити скільки вийде. Це мінімальна зарплата в Україні. Ви не подумали, що археологи це прості люди, яким потрібно годувати себе і сім'ю, вдягатися, платити податки, можливо що комусь треба зробити ремонт в хаті чи квартирі, можливо в когось якісь проблеми де потрібні гроші. Звичайно, що археологи можуть прискладати гроші і купити металошукачі та їздити по полях. Але кожного дня теж не можна гроші тратити на проїзди. Думайте перше чим щось говорити публічно.
СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут