Білоруський блогер зняв приголомшливе відео про Україну

5 грудня 2016
UAPOST.US

Білорус Ян Медніс присвятив свій новий пост у відеоблозі подорожі в Україну. Ролик він виклав на своєму каналі у YouTube.

"Вітаю. Хочу поділитися своєю роботою про визначні пам'ятки України. Мені хотілося побачити Україну як вона є, а не через призму ЗМІ, і відобразити це в timelapse-відеоролику", — написав він.

Медніс відвідав такі міста, як Київ, Одеса, Білгород-Дністровський, Херсон, Залізний Порт, Львів, Чернівці, Хотин, Кам'янець-Подільський та Бакота.

"Під час поїздки я отримав масу вражень і завів багато цікавих знайомств. Я побачив красиву країну з унікальною і різноманітною природою, багатою історією і самобутньою культурою, дуже схожою на білоруську. Сподіваюся, після перегляду цього відео більше людей дізнається про величезний туристичний потенціал України", — додав Медніс.

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут