Безпека підприємств в умовах сучасної реальності

17 квітня 2017
Open World
Під час бізнес-сніданку, Світлана Мороз - адвокат і керівник КК Dictum, ділилася досвідом і кейсами з практики: які види небезпеки для економіки бізнесу існують, якими бувають і звідки їх очікувати. Учасники мали можливість отримати інсайдерську інформацію - як захистити свої підприємства, які превентивні заходи застосувати. Розібралися з тим, як протистояти рейдерству з боку влади і конкурентів, крадіжці активів пайовими партнерами, витоку інформації від співробітників.
Микита Підгайний - юрист проекту OpenDataBot, розповідав про те, що таке моніторинг контрагента і як його здійснювати за допомогою сучасних технологій. OpenDataBot - це сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній і судового реєстру від рейдерської атаки і контролю контрагентів. Учасники мали можливість, під час бізнес-сніданку, протестувати сервіс OpenDataBot, ознайомитися з його функціоналом і перевагами. Микита поділився планами проекту OpenDataBot і про майбутнє розширення його можливостей.
Під час дискусій, спікери і учасники прийшли до єдиної думки - якщо ти не подбаєш про безпеку свого бізнесу, про неї не подбає ніхто. Важливим фактором, економічної безпеки підприємства є попереджувальні заходи. Наприклад, навчання персоналу, моніторинг контрагентів, чіткі і регламентовані домовленості з пайовими партнерами, безпечний документообіг на підприємстві, забезпечення схоронності комерційної таємниці.
Окремим блоком, Світлана Мороз виділила таке питання - як захист інтелектуальної власності. Адже конкуренти пильні. І найпростіший спосіб сучасної і нечесної конкуренції - це копіювання успішних бізнес-моделей. Такі дії опонентів по бізнесу призводять до зниження прибутковості підприємства. Для запобігання такій ситуації, необхідно подбати про захист інтелектуальної власності компанії, шляхом реєстрації знаків на товари та послуги, одержання патентів на винаходи і корисні моделі, захисту авторських прав.
Слід зробити висновок,  що ми живемо в умовах сучасної турбулентності, і стабільність нашої економіки залежить від готовності її захищати.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут