Батьківщину-матір "одягнули" в 14 костюмів у яскравому світловому шоу

12 травня 2017
Олена Українка

Монумент "Батьківщина-матір", який розташований в столиці, "одягнули" в 14 українських костюмів.

Таке "перевдягання" стало можливим завдяки світловому шоу, яке влаштували в рамках проведення "Євробачення-2017", передає СтройОбзор.
 
Шоу було видно практично з усіх куточків Києва. Крім того, воно потрапило в книгу рекордів України, як найвища проекція – 53 метри.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 17 травня 2017
Тож можете вже видалити коментарі...
Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 17 травня 2017
Щиро дякую, що прислУхались! :)
Редакція Редакція 17 травня 2017
Любов СЕРДУНИЧ, дякуємо за виправлення!
Всі коментарі
СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут