Автогонки "likholet-2021" в Харкові

10 квітня 2021
Марія

Тайм атак-це серія гонок, де машини змагаються не одне з одним, а з секундоміром на кільцевому трекі. Кожен учасник має три спроби, тобто три заїзди. Цього разу гонка проходила на майданчику «Racehub» за підтримки партнерів XADO; Likholet; MaxMeyer; АТН; АВЕК та інші.

В ній мали право брати участь машини п’яти різних класів, про які нам розповіли трохи докладніше:

  • ST1600-стандартні автомобілі
  • GT180-монопривід до 180лс
  • 2WD-монопривід до 9л
  • AWD-повний привід до 9л
  • SuperSport-онлім по привіду та резині

Організаторами автогонки було зазначено, що найголовніше в цій справі-безпека, безпека перш за все спортсменів і глядачів. «Керувати гонкою-це складно, найважчі моменти-це аварії. Велика швидкість, багато машин, ніколи не знаєш що може трапитись»-зазначає Андрій Головко. Також він розповів нам, що для того, щоб потрапити в суддівський склад або стати одним з організаторів не потрібно бути автогонщиком.

Під час проведення гонки нам вдалося взяти інтерв’ю в учасників гонки. До речі, в автоспорті є й хоробрі жінки, одна з них-Костіна Єлизавета, кандитат в майстри спорту. Вона розповідає, що займатися автоспортом вона почала через любов до автомобілей та жагу до покрашення себе, становлення себе як автомобіліста.

Лук’янов Юрій новий в автоспорті. Він розповідає, що зовсім не хвилюється перед заїздом. Мозок вимикається і немає думок ні про що, ним повністю керує адреналін. Також він зазначив, що водій та його навички є важливішими ніж те, що під капотом автомобіля.

Так, адреналіну тут можна заробити чимало: круті повороти, дрифти, мотори машин, що розриваються від напруги.

Всі учасники дуже дружні, кажуть, що прийшли боротися не один з одним, а з самим собою. Адже важливо бути не кращим за інших, а кращим за себе минулого.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут