Американський гурт зняв кліп в Українському домі

7 квітня 2017
UAPOST.US

Багато зарубіжних зірок вибирають локацією для зйомок кліпів до своїх пісень різні міста України. Не винятком стали і музиканти американського гурту Run the Jewels, які зробили кліп на записану спільно з DJ Shadow пісню "Nobody Speak".

Виконавці знімали кліп в Києві, виробництвом займалася компанія Radioaktive Film. Тепер відеоробота номінована на премію Webby Awards, яка вручається кращим інтернет-проектам з групою Coldplay, Бейонсе та іншими виконавцями. Про це музиканти Run the Jewels повідомили на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Зйомки кліпу, якими займався режисер Сем Пілінг зі студією Pulse, проходили в Українському домі. У відео світові політики починають дискусію і незабаром переходять від слів до бійки. До речі, Пілінг працював з такими музикантами, як The Weeknd, Major Lazer, SBTRKT, J. Cole, Two Door Cinema Club.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут