Американський бренд Miz Mooz - жіночі туфлі для зйомки Селфі

2 квітня 2015
Аліна

Шанувальниці selfie можуть радіти! Навіть брендові компанії взуття не стоять на місці, а продовжують вражати своєю винахідливістю.

Взуття на підборах, що отримало назву Selfie Shoes ("Селфі-туфлі"), продаватиметься в онлайн-магазині фірми, починаючи з 2 квітня, за ціною від 199 доларів.

Форма туфель дозволяє вставляти в їх передню частину мобільний телефон. Після цього власницям взуття потрібно підняти ногу і натиснути пальцем на спеціальну клавішу всередині туфлі, яка активує камеру.

У презентаційному ролику Selfi Shoes розповідається, що автори взуття захоплюються палицями для Селфі, проте відзначають, що в деяких ситуаціях, на відміну від селфі-туфель, їх використання може бути ускладнене. 

Як виявилось згодом, це був всього лиш першоквітневий жарт. Хоча, напевно, ця новина розчарувала багатьох любительок селфі ;)


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут
ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут