Акварелі Анатолія Казмірука - учасника творчого симпозіуму!

18 серпня 2016
Open World
Один із найвідоміших художників Рівненщини і, напевно, один із найкращих акварелістів України, а нині – учасник ювілейного живописно-графічно-скульптурного симпозіуму «Дубенський замок 10. Історія та постаті : переосмислення» Анатолій Казмірук гостинно зустрічає журналістів програми «Мистецька хвиля+» у своїй творчій майстерні. В переддень завершення пленеру, який відбувався на його малій батьківщині, пан Анатолій показав нам кілька справді чудових акварелей, які він намалював протягом останніх двох тижнів. За підсумками симпозіуму саме ці картини майстер планує продемонструвати шанувальникам мистецтва на заключній виставці у замку князів Острозьких. Ми поцікавилися у пана Анатолія, який є учасником більш ніж десяти міжнародних пленерів : чим йому запам’ятається цей мистецький захід у Дубно? Відповідь на це запитання – у інтрев'ю з художником також дивіться на каналі Ukrvideotrave.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут