П'ЯТЬ ФОТОГРАФІЙ, ЯКІ ОБДУРИЛИ УВЕСЬ СВІТ

Ми впевнені, усім вам подобається розглядати в інтернеті цікаві фотографії і ділитися ними з друзями, обговорюючи незвичайні ракурси або деталі.
 

Однак вірити всьому, що ви знаходите в мережі, украй нерозумно. Дуже часто буває таке, що під виглядом шокуючих фотографій ховаються підробки, та ми зі свого боку в них охоче віримо.

У наші дні можливості фоторедакторів майже безмежні; можна дуже просто перетворити будь-яке фото в таке, що його суть кардинально зміниться. Отже, в цьому відео ми розповімо про 5 популярних фотографій в інтернеті, які в дійсності виявилися підробкою.

Обкладинка - pinterest.com.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут