П'ЯТЬ ФОТОГРАФІЙ, ЯКІ ОБДУРИЛИ УВЕСЬ СВІТ

Ми впевнені, усім вам подобається розглядати в інтернеті цікаві фотографії і ділитися ними з друзями, обговорюючи незвичайні ракурси або деталі.
 

Однак вірити всьому, що ви знаходите в мережі, украй нерозумно. Дуже часто буває таке, що під виглядом шокуючих фотографій ховаються підробки, та ми зі свого боку в них охоче віримо.

У наші дні можливості фоторедакторів майже безмежні; можна дуже просто перетворити будь-яке фото в таке, що його суть кардинально зміниться. Отже, в цьому відео ми розповімо про 5 популярних фотографій в інтернеті, які в дійсності виявилися підробкою.

Обкладинка - pinterest.com.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут