3-й период финальной игры "Ночные Волки" - "Химик" аматорского турнира "Хоккейная Украина"

5 січня 2017
Open World
Украина спортивная — Украина хоккейная
Завершающий 3-й период финальной, взрослой игры победителей аматорского турнира  "Хоккейная Украина"  3-го сезона, который проходил на заснеженном катке "Ледниковый период" в городе Белая Церковь.
Представители пяти городов Украины встретились на льду для демонстрации своей воли к победе. Город Кривой Рог представляла команда «Саксагань», Киев – «Ночные волки», Северодонецк — команда «Химик», Жашков — команда «Жашков», город Салевон был представлен  командой «Салевоновские ястребы». Встретились истинные ценители и любители хоккея, которые любят и много лет катают хоккей, которые душой переживают за украинский хоккей. Азарт игры каждой команды и тот огонь, который светился в их глазах, вызывал уважение к каждому участнику турнира. Было видно, как они соскучились по катку, по духу соперничества.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут