Сто років тому: події 1919 року

1 липня 2019
Simple History

Сто років тому в Україні за один рік відбулося дуже багато визначних подій. Чи зможете ви послідовно розповісти про перебіг подій 1919 року? Для усіх, хто хоче знати й розуміти цей непростий історичний період, дізнатися, як і чому розгорталися події на початку 20 століття  наш новий відеокурс на ютубі “Українські землі в 1914—1922 рр”.



Ми допомагаємо “побачити” всі події і малюємо схему. Коротко, стисло, чітко. У результаті отримаєте на одному аркуші міцну базу для подальшого вивчення нашої історії. Наш відеокурс поділений на 15 коротеньких взаємопов’язаних сюжетів. Найкраще дивитися їх послідовно, тоді ви отримаєте повну картину всіх подій. Ми закладали в схему тільки великі блоки, найголовніше, намагалися показати взаємозв'язок подій. До цієї схемки ви можете самостійно додавати все, що ви знали раніше, або дізнались додатково.  

Це відео  про події початку 1919 року. А продовження  у наступному. Усі відео цього курсу  тут

Приєднуйтесь у соцмережах!
ФБ  www.facebook.com.
Ютуб - www.youtube.com.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут