​Вернісаж Світлани Аношкіної у галереї "Митець"

24 листопада 2016
Сергій Комісаров
Вернісаж Світлани Аношкіної у галереї "Митець"
https://www.youtube.com/watch?v=Dqa5WjOx25c
Все сталося , як і гадалося : успіх, великий успіх! У столичній галереї "Митець" під бурхливі оплески митців, друзів і родичів 22-го листопада 2016 року  звітувала талановита українська художниця Світлана Аношкіна. Її роботи (а їх було понад п"ятдесят) приємно здивували колег по творчому цеху.  Високий рівень! Під час вітальних виступів, від керівників Київської спілки художників почув : прийшов-таки час, аби  висунути Світлану Аношкіну на отримання високого звання "Заслуженого художника України". Як один із запрошених на чудово організований вернісах (браво, Анна Лавреха!),  я цілком і повністю  поділяю думку спілчан-художників Світлани Аношкіної. Вона давно заслужила це звання. Адже, як мовиться, по праці і шана! У чому ви, шановні шанувальники Мистецтва, можете особисто переконатися, подивившись  програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel.  Виставка "Українські візерунки" Світлани Аношкіної  нікого не залишить байдужим.  





Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут