Лариса Ніцой: "Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку"

13 травня 2016
Open World
Ви коли-небудь замислювалися, що таке справжнє Щастя? Щастя - з великої літери? Це коли ваша душа співає від радості, коли люди навколо вас не заздрять, а щиро радіють за ваш успіх... Щастя - це коли... Та що тут теревенити? У кожного з нас своє розуміння щастя. Вчора мені поталанило: я зустрів справді ЩАСЛИВУ людину! І не десь на вулиці, у галереї, чи на концерті, а у Верховній Раді...
 
На моє журналістське щастя, це був не бундючний і нахабний українських олігарх, який "віджав" у своїх "любих друзів" по коаліції черговий мільйон "зелених", прокрутивши ще одну, вдалу для нього, фінансову оборудку. На моє журналістське щастя, це був не цинічний корупціонер-політик, який (вже в котре!!!) перекупив кількох "тушок" у своїх політичних конкурентів, аби посилити свою фракцію у Парламенті... На моє журналістське щастя, у ВР (пробачте за тавтологію) я зустрів справді щасливу українську письменницю Ларису Ніцой, якій подружжя Інни та Дениса Силантьєвих організувало і провело незабутню презентацію її книжки для дітей "Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку".
 
Цю книжку молода талановита письменниця написала спеціально для дітей, обділених долею. Йдеться про хлопчиків і дівчаток із особливими фізичними потребами.
 
Подружжя Силантьєвих, запросивши на презентацію книжки Лариси Ніцой більше 200-т дітей, не забуло і про них - тих, кого батьки привезли до Києва в інвалідних візках. Ви би бачили, яким щастям світилися очі у цих школярів! І як раділа щастю дітей письменниця Лариса Ніцой! Неправда, коли говорять, що український Парламент - це дім, у якому розбиваються серця і гинуть душі!
 
Все залежить від людей, які переступили його поріг. А ще - від мети, яку вони поставили перед собою. Зайвий раз хочеться вигукнути від щирого серця: "Браво, Інна та Денис Силантьєви! Браво, Лариса Ніцой! Ви змогли досягти своєї мети: зробити тисячі й тисячі маленьких українців, у руки яхих портапить книжка "Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку", справді ЩАСЛИВИМИ ЛЮДЬМИ!"

Ексклюзивне інтерв'ю із Ларисою Ніцой дивіться на каналі Ukrvideotravel у Youtube.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут