"Графиня Маріца" : незабутні моменти прем"єри

18 листопада 2016
Сергій Комісаров




 "Графиня Маріца" : незабутні моменти прем"єри
https://www.youtube.com/watch?v=qdFpOboG4SU
"У нас в театрі  шуткують : з першої миті і не розбереш - чи то хор танцює, чи то балет співає?.." - сказав на прес-конференції ( вона відбулася за кілька хвилин до початку прем"єри оперети Імре Кальмана "Графиня Маріца") художній керівник Національної оперети України народний артист України Богдан Струтинський. Як виявилося - так воно і є насправді. Адже те, що відбувалося на сцені головної Оперети України 11  листопада 2016-го року,  можна порівняти із виром емоцій і пристрастей, який не залишив байбужим жодного із глядачів. У чому можете пересвідчитися і ви,друзі,  подивившись  фінал першої дії  цієї захоплюючої  вистави  у програмі  "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. Приємного перегляду, друзі! Лише не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас і в ім"я Мистецтва!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут