"Зовсім небуденний Галич" або візуалізація патріотичних настроїв

Прибувши до України після кількох років проживання за її межами особливо гостро помічаєш зміни, які відбулися. Або різницю з тим середовищем, в якому вже постійно перебувала останнім часом. Наприклад, здавалося б, така дрібниця, як звучання вулиці. Спеціально зупинялася на кілька секунд, щоби послухати як воно відрізняється від того, до котрого звикла і припинила помічати в американському середньо-заході))))(даруйте за такий неологізм). Не чутно звук сирен служб швидкого реагування у мегаполісі, які стали обов'язковою складовою щодення. Зате дзвінким жіночим розголоссям вирізняються  вулички західноукраїнського міста. Їхні подруги за океаном розмовляють грубше, різкіше, якось спортивніше. В Україні навіть рекламні постери не агресивні, як тому навчають провідні маркетологи, а ласкаво-іронічні.
 
А ще тут автомобілі ДАІ прикрашені українськими прапорцями (про приватні ТЗ я вже мовчу, це по дефолту)). Важко уявити таке на патрульних автах в американському місті, де патріотизм вже давно уніфікований в усталену державну символіку штату. А в Україні - це почуття візуалізується у найнесподіваніших місцях. Скажімо, у мостах через річку на міжміських трасах чи сільських дорогах. Протаранивши власні маршрути неймовірно занедбаними дорогами Франківської області? не могла не помітити розмальовані у синьо-жовтий та червоно-чорний кольори поруччя. Спочатку це викликало саркастичне:
"Певнобулавказівка"зверху"цевсерозмалюватикращебдорогипоремонтували". Тому побачивши неподалік Галича групу молодих малярів, зупинилися, щоб дізнатися більше про цю акцію. Яка виявилася громадською ініціативою. Дуже популярною, модною, так би мовити. Молодіжною. Приємно. #аледорогитребанегайноремонтувати.:)

Більше - у польових, точніше айфонівських, відеозаписах.
А продовження тут

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше