Знання іноземних мов: Переваги для сучасного українця

Сучасний світ надає необмежені можливості для людини, яка мислить "out of box" (англ. – "нестандартно"). Що особисто я вкладаю в такий підхід? По-перше, жити, а не виживати. По-друге, жити, насолоджуючись кожним моментом швидкоплинного життя. По-третє, відмовитись від "ілюзорної стабільності" та відкрити серце й розум для успішного життя!
 
Давайте поговоримо про роботу в Україні, поклавши руку на серце. На моє щире переконання, традиційні професійні відносини між роботодавцем та працівником апріорі не передбачають фінансового процвітання останнього.

Якщо подорож на узбережжя Червоного моря у такий рідний для багатьох українців Єгипет, купівля однієї пари туфель сумнівної якості з Піднебесної один раз на три роки та червона (і в жодному разі не чорна!) ікра у розрахунку 200 грам на сім'ю з чотирьох людей виключно 31 грудня є для вас неприйнятним, тоді ви – сучасний українець, який усвідомлює, що він вартує більш гідного життя. Ви – українець, який прагне професійно зростати, бути міцною опорою для своїх близьких та відкривати для себе всі континенти! З цим я вас щиро вітаю, оскільки ви – вільна сучасна людина, для якої професійний успіх є досяжним.

Також не можу не висловити свою особисту думку стосовно "класичної офісної роботи" та прямо пропорційної залежності кар'єрного зростання від ряду суб'єктивних оцінок HR спеціаліста, прямого лінійного менеджера тощо. Так, так. Вам не почулось. Саме суб'єктивних оцінок, оскільки об'єктивність у питанні оцінювання професійних навичок – це якість спеціаліста з великої літери, яка притаманна небагатьом. Я неодноразово ставала свідком ситуацій, коли особисте ставлення до людини домінує над об'єктивною оцінкою професійних навичок. І це, на мій погляд, дуже розповсюджена проблема українського рекрутинга та менеджмента. Тож, якщо ви не виношуєте у своїй голові ідею еміграції, як значна кількість українців, а хочете залишатись доньками та синами нашої Батьківщини, та якщо для вас чай зі смачним тортом на кухні ваших батьків у будь-який день тижня є невід'ємною частиною вашого життя і джерелом щастя, то фріланс саме для вас!
 
В наш час можна знайти багато найрізноманітніших проектів на основі фрілансу, але сьогодні давайте поговоримо про іноземні мови. Здебільшого, саме ґрунтовні знання у цій сфері відкривають двері у світ, надаючи широкий спектр можливостей.

Вам все ще здається, що українське бюро перекладів або місцева школа, університет тощо – єдине джерело працевлаштування для людини з глибокими знаннями іноземних мов? Наведу лише декілька прикладів зі своєї особистої практики за останні два роки, а ви вже самостійно можете робити висновок, наскільки прямі замовники близько до вас!Сучасний глобалізований світ протягом лише декількох секунд поєднує успішного генерального менеджера міжнародної компанії з Італії, що займається проектуванням і будівництвом аеропортів по всьому світу, і перекладача-фрілансера, який надає послуги з перекладу технічної проектної документації українською мовою для успішної участі першого у тендері світового рівня. Невже не круто?! Саме так!

Всього лише декілька хвилин, і прямий замовник з Індії, колиски фармацевтичного бізнесу, впевнений, що артворки та реєстраційні досьє на лікарські засоби його Компанії будуть скрупульозно вичитані досвідченим редактором, за плечима якого не один десяток проектів даного напрямку бізнесу. Вражає?! Безперечно!

Викладач англійської мови з дипломом з відзнакою респектабельного українського профільного ВНЗ, який ще вчора з розпачем дивився на рахунок за теплопостачання і усвідомлював, що це майже 70% його місячної зарплати, сьогодні абсолютно спокійно працює онлайн викладачем, використовуючи Skype та отримуючи гідну оплату в американських доларах. Невже не мрія багатьох?! Стовідсотково!

Глибокі знання іноземної мови надають сучасному українцю можливість працювати перекладачем, редактором, онлайн викладачем, копірайтером тощо, отримуючи при цьому гідну фінансову винагороду. Але в такому випадку діє суворе безапеляційне правило: ніякого створення ілюзії зайнятості або завантаженості, чим досить часто займаються у традиційному українському офісі. Ви – сам собі PR менеджер, успішно завершені проекти якого говорять самі за себе на міжнародній арені!

 Згідно з результатами соціологічного дослідження "Freelancing in America: 2016", проведеного Freelancers Union, що базується у Нью-Йорку, та опублікованого респектабельним порталом Forbes.com, кількість фрілансерів в Америці склала 35% від усього трудового населення Америки. Це вже більше, ніж третина! І це – один з лідерів світової економіки, який задає тренди у багатьох сферах життя. На мій погляд, слід замислитись.

З чого ж почати? Насамперед, необхідно зареєструватись на профільних сайтах для фрілансерів, як, наприклад, Freelancer.com, Upwork.com, Indeed.com, Translatorsbase.com тощо та максимально чесно, але водночас вигідно для вас наповнити інформацією свою сторінку, оскільки саме вона стане вашою перепусткою у світ роботи вашої мрії. Досить часто необхідно буде заплатити членський внесок, але воно того вартує, оскільки саме передплата членства надає низку переваг, а саме: доступ до всіх проектів та матеріалів, розміщених на платформі.

Якщо ж ви, наприклад, хочете працювати онлайн викладачем іноземних мов, то можете пошукати відповідні платформи в інтернеті й безпосередньо надіслати свою заявку. Таких мовних шкіл в інтернеті на сьогоднішній момент можна знайти досить багато.

Розповсюдження ідеї фрілансу територією України вражає. Дійсно, років 7-8 тому ми всі уявляли фрілансера як людину, яка спить до обіду, ходить цілий день у халаті по квартирі та заробляє копійки. А вже сьогодні українські спеціалісти сфери інформаційних технологій – одні з найуспішніших у всьому світі.

Українські перекладачі та онлайн викладачі мають унікальний потужний козир у своїх руках: в нашій країні люди часто послуговуються двома мовами, однією з яких є російська, котра є мовою бізнесу для багатьох країн. І ми її знаємо на хорошому рівні. Беручи до уваги європейську інтеграцію нашої країни, в мене особисто не виникає жодних сумнівів, що Україна щоденно стає більш привабливою ареною для міжнародного бізнесу, що для вищезазначених спеціалістів існує чудова нагода знаходити прямих клієнтів, які будуть виходити на наш ринок.

Слід також підкреслити, що займатись вищенаведеними проектами можна як на постійній основі, так і у вільний від основної роботи час. Вибір за вами!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше