Жінки з усієї України об'єднуються заради радикальних змін у державі!

9 березня 2017
Open World

4 березня у Києві відбувся масштабний жіночий форум "ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ, СТАБІЛЬНІСТЬ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ КОЖНОЇ РОДИНИ"

Захід організували засновники Всеукраїнського Жіночого Руху – Інна Силантьєва та Вілена Воронова.

Учасників форуму понад 700 жінок з різних міст України. Це успішні українки: громадські діячі, науковці, волонтери, засновники благодійних організацій, вчителі, лікарі, редактори, журналісти, дизайнери одягу, художниці та інші. Всіх присутніх поєднала одна глобальна і важлива мета – змінити Україну на краще.
                    

Під час зустрічі українки говорили про можливості жінок у цей нелегкий час. Проте організатори заходу закликали жінок бути рішучими та активними. Вони акцентували увагу на тому, що інтелектуальна сила жіноцтва здатна перемогти брехню та жадібність, яка наразі заполонила нашу державу. Також активістки руху поділилися конкретними ідеями, які направлені на позитивні зміни в Україні.

Наприкінці заходу жінки переглянули прем’єру біографічного фільму. А ще – отримали подарунки від спонсорів заходу.
 

    

Ініціатор та організатори заходу:

Інна Силантьєва – Голова Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни», соціальний-політичний експерт, громадський діяч, яка нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору "Відчути книгу", посол доброї волі з питань екології, організатор масштабного проекту з відродження спорту "Help Sport".

Вілена Воронова – Співголова Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни», брендолог, політичний психолог, Президент "Інституту територіального брендингу".​

#OpenWorldInfo

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше