Жінки з усієї України об'єднуються заради радикальних змін у державі!

9 березня 2017
Open World

4 березня у Києві відбувся масштабний жіночий форум "ЖІНКИ ЗА ЗМІНИ, СТАБІЛЬНІСТЬ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ КОЖНОЇ РОДИНИ"

Захід організували засновники Всеукраїнського Жіночого Руху – Інна Силантьєва та Вілена Воронова.

Учасників форуму понад 700 жінок з різних міст України. Це успішні українки: громадські діячі, науковці, волонтери, засновники благодійних організацій, вчителі, лікарі, редактори, журналісти, дизайнери одягу, художниці та інші. Всіх присутніх поєднала одна глобальна і важлива мета – змінити Україну на краще.
                    

Під час зустрічі українки говорили про можливості жінок у цей нелегкий час. Проте організатори заходу закликали жінок бути рішучими та активними. Вони акцентували увагу на тому, що інтелектуальна сила жіноцтва здатна перемогти брехню та жадібність, яка наразі заполонила нашу державу. Також активістки руху поділилися конкретними ідеями, які направлені на позитивні зміни в Україні.

Наприкінці заходу жінки переглянули прем’єру біографічного фільму. А ще – отримали подарунки від спонсорів заходу.
 

    

Ініціатор та організатори заходу:

Інна Силантьєва – Голова Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни», соціальний-політичний експерт, громадський діяч, яка нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору "Відчути книгу", посол доброї волі з питань екології, організатор масштабного проекту з відродження спорту "Help Sport".

Вілена Воронова – Співголова Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни», брендолог, політичний психолог, Президент "Інституту територіального брендингу".​

#OpenWorldInfo

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше