"Зберегти не можна зруйнувати": харків'яни зняли фільм про українську архітектуру

1 березня 2018
Редакція

У рік, оголошений в Європі та Україні роком культурної спадщини, харківські активісти вирішили пошукати по всій країні однодумців для захисту вітчизняних архітектурних пам'яток. Ініціатори проекту "Ctrl+S. Закон на захисті культурної спадщини" ставлять перед собою конкретну мету: запропонувати уряду зміни до законодавства, які мінімізують корупцію у сфері збереження пам'яток архітектури та історії. На їхню думку, така ініціатива позитивно відобразиться і на культурному середовищі міст, і на їхніх жителях. Одним з інструментів проекту став фільм-дослідження "Зберегти не можна зруйнувати" про стан архітектурної спадщини в Україні та в Києві​ зокрема.
 

ukraineartnews.com

Дослідження проблеми у вигляді документального фільму дозволило показати весь масштаб проблеми. У 9 містах України знімальна група записала інтерв'ю зі 150 експертами.
 

ukraineartnews.com

"Фільм вийшов, попри усю серйозність теми, дуже красивим і сонячним. І я цьому рада", — розповідає керівниця проекту, директорка БО "Благодійний фонд "Харків з тобою" Олена Рофе-Бекетова.
 

ukraineartnews.com

Переглянути фільм можна на сайті: zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty

ukraineartnews.com

Джерело: ukraineartnews.com​

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Маша Пилипчук Маша Пилипчук 11 березня 2018
Моє рідне місто Луцьк теж потерпає від знищення архітектурних пам"яток. Влада глуха ( https://uamodna.com/articles/lucjkyy-palac-urochystyh-podiy-rekonstrukciya-chy-znyschennya/
Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше