Як виглядала Україна в настільній грі, яка вийшла 250 років тому

24 січня 2017
UAPOST.US
У мережі з'явилося фото настільної гри "Подорож Європою" - найстарішої гри, авторство якої є відомим. Гру, яку розробив британець Джон Дефферіс, випустив у 1759 р. видавець Керрінгтон Боулз.
 
uapost.us
 
Кидаючи жереб, гравці пересували фішки по карті від Лондона різними країнами тогочасної Європи.

Цікавим є те, що Україна вказана на карті під сучасною назвою. Територія, яку вона займає у грі, менша, ніж сучасна. Вона приблизно співпадає з межами тогочасної Гетьманщини (або Війська Запорозького) – української козацької держави, яку незабаром було ліквідовано та остаточно включено до складу Росії. Західноукраїнські землі віднесені до Польщі, а південноукраїнські позначені як "Мала Тартарія".

 
uapost.us

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше