Як виглядає Україна на інтерактивній карті міжнародної торгівлі

28 грудня 2016
Редакція
Яка роль України в міжнародній торгівлі? Досить незначна в порівнянні з розвиненими країнами Америки і Європи, і все-таки на мапі світового експорту наша країна - активний гравець. Про це свідчать дані на інтерактивній карті The Globe of Economic Complexity, створеної в Центрі міжнародного розвитку Гарвардського університету. Карта дозволяє простежити основних партнерів і роль будь-якої країни в міжнародній торгівлі.
 
ain.ua
 
На карті представлені потоки товарів, що експортуються між країнами світу. Кожна товарна категорія виділена окремим кольором. Одна кольорова точка на карті дорівнює $100 млн, а всього таких пікселів на мапі - 153 000. Подивитися назву категорії можна по наведенню курсора на точку. Втім, внизу карти розміщена легенда, на якій кожен колір підписаний назвою категорії.
ain.ua
На карті є безліч інструментів, які допомагають досліджувати міжнародний експорт під різними кутами: за країнами, експортними потоками, продуктовими категоріями, динамікою і т.д. Переглядати міжнародні торговельні відносини можна на глобусі, в розгорнутому вигляді і навіть з 3D-візуалізацією. Наприклад, можна вивести на карту торговельні зв'язки України з іншими країнами (потоки експорту показані білим) а також основні статті експорту. Як видно на карті, Україна експортує переважно сільськогосподарську продукцію і метал, торгуючи з такими країнами, як Італія, Туреччина, Єгипет, Німеччина, Польща та Китай.
 
ain.ua
 
Дані, проілюстровані на карті, зібрані Дослідницьким центром міжнародного розвитку при університеті ще у 2012 році на підставі бази даних ООН. Тому деякі дані на карті можуть виявитися застарілими.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше