Як українці користуються інтернетом - дослідження Google

12 жовтня 2016
Редакція
Нещодавно компанія Google представила результати щорічного дослідження, присвяченого особливостям поведінки користувачів в інтернеті. В Україні дослідження проводилося в період з січня по березень 2016 року, коли 3G в країні вже сприймався як норма, а не щось нове і не всім доступне.

Не дивно, що до весни 2016 року вже близько третини всіх українців придбали смартфони і активно їх використовують. Молоді люди перебувають практично весь час онлайн завдяки мобільному пристрою, а іноді навіть двох. Але й комп'ютери ніхто не відміняв. Про те, коли і для чого українці використовують інтернет, йдеться у цьому дослідженні.
 
На сьогодні 35% українців є користувачами смартфонів (у 2015 році - 28%). Серед молодих людей віком до 35 років ця цифра вище - 72% молодих українців використовують смартфони. В цілому з 2013 року кількість користувачів смартфонів в Україні зросла на 150%.
 
Українці використовують свої смартфони переважно для пошуку інформації (45%), доступу в соціальні мережі (42%) і перегляду онлайн-відео (37%).
 
ain.ua
 
85% українських інтернет-користувачів щодня знаходяться в режимі онлайн. При цьому серед молодих людей цей відсоток вище: серед опитаних онлайн-користувачів віком до 25 років щодня користується інтернетом 98%, а у віці 25-34 років - 93%. Цікаво, що серед інтернет-користувачів старше 55 років щодня заходять в мережу 72%.
 
ain.ua
 
У 2016 році на одного українця в середньому припадає 1,2 підключених до інтернету пристроїв, що на 58% більше у порівнянні з 2013 роком. І українці активно цим користуються. Так, 61% українців звикли користуватися своїми смартфонами під час перегляду телевізора, а 35% телеглядачів віком до 35 років сидять в інтернеті з другого пристрою під час перегляду телевізора.
 
51% українських користувачів інтернету шукають інформацію про певні продукти як мінімум раз на місяць. А 36% українців віком до 35 років шукають інформацію про товари на своєму смартфоні так само часто, як на комп'ютері.
Перегляд відео онлайн є однією з найпопулярніших активностей серед українців - 49% дивиться онлайн-відео щодня, а 29% - мінімум раз на тиждень. Серед молодого покоління щодня онлайн-відео дивиться 71% українських інтернет-користувачів віком до 35 років, а кількість молодих українців, які дивляться відео в інтернеті як мінімум раз на тиждень становить вже 92%.
 
Українці використовують свої смартфони для входу в інтернет найчастіше для особистих цілей (61%). При цьому тільки для особистих цілей смартфонами користується 58% українців, а для особистих і бізнес цілей - 30%.
 
Дослідження складено компанією TNS Infratest на замовлення Google на основі опитування 1000 респондентів старше 16 років у форматі телефонного та персонального інтерв'ю. Ще більш детальна інформація про те, як українці користуються інтернетом, представлена ​​у вигляді аналітичного онлайн-інструменту Consumer Barometer. Тут зібрана також інформація про інші країни (всього дослідження проводилося в 61 країні). 

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше