Як швидко накачати біцепс без тренажерів. Секрети циркових силачів

10 жовтня 2014
Ivan Boikov
Якщо ви колись мали можливість споглядати за цирковими силачами, то ви знаєте, що ці хлопці, окрім просто нелюдської сили, також мають потужні рельєфні мускулисті тіла. Але найголовніше, що вам необхідно знати, так це те, що їхній тренувальний процес значно відрізняється від традиційних методів, як, наприклад, важкі тренування тричі на тиждень з 48-ми годинним відпочинком між ними. Їхні тренування являють собою здебільшого практикування силових трюків чи відпрацьовування окремих елементів, які з часом підготують тіло атлета до виконання того чи іншого трюку, і так вони тренуються 5-6 днів на тиждень, але при цьому ніколи не тренуються до межі чи то навіть до найменшої печії у м'язах.
 

Візьмемо для прикладу Майка Дейтона (фото зверху), ще в 60-х роках у США він був відомий своїми різноманітними трюками, наприклад, згинанням четвертаків, розламуванням бейсбольних бит та розриванням наручників (і все це голими руками). Проте одним з його найпростіших і водночас вражаючих трюків було те, що він міг у будь-який момент зробити 75-100 підтягувань зворотнім хватом без жодного натяку на втому!

Якщо ви не знали, підтягування зворотнім хватом з багатьма повтореннями є одним з найшвидших способів накачати біцепс. Отже, тепер ваше завдання виконувати 5-10 підходів підтягувань зворотнім хватом на день, п'ять днів на тиждень (я рекомендую з понеділка до п'ятниці й відпочинок на вихідних). І пам'ятайте – жодного підходу до межі чи найменшої печії в руках, виконуйте максимальну кількість повторень "на свіжака"!
  
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше