Як швидко накачати біцепс без тренажерів. Секрети циркових силачів

10 жовтня 2014
Ivan Boikov
Якщо ви колись мали можливість споглядати за цирковими силачами, то ви знаєте, що ці хлопці, окрім просто нелюдської сили, також мають потужні рельєфні мускулисті тіла. Але найголовніше, що вам необхідно знати, так це те, що їхній тренувальний процес значно відрізняється від традиційних методів, як, наприклад, важкі тренування тричі на тиждень з 48-ми годинним відпочинком між ними. Їхні тренування являють собою здебільшого практикування силових трюків чи відпрацьовування окремих елементів, які з часом підготують тіло атлета до виконання того чи іншого трюку, і так вони тренуються 5-6 днів на тиждень, але при цьому ніколи не тренуються до межі чи то навіть до найменшої печії у м'язах.
 

Візьмемо для прикладу Майка Дейтона (фото зверху), ще в 60-х роках у США він був відомий своїми різноманітними трюками, наприклад, згинанням четвертаків, розламуванням бейсбольних бит та розриванням наручників (і все це голими руками). Проте одним з його найпростіших і водночас вражаючих трюків було те, що він міг у будь-який момент зробити 75-100 підтягувань зворотнім хватом без жодного натяку на втому!

Якщо ви не знали, підтягування зворотнім хватом з багатьма повтореннями є одним з найшвидших способів накачати біцепс. Отже, тепер ваше завдання виконувати 5-10 підходів підтягувань зворотнім хватом на день, п'ять днів на тиждень (я рекомендую з понеділка до п'ятниці й відпочинок на вихідних). І пам'ятайте – жодного підходу до межі чи найменшої печії в руках, виконуйте максимальну кількість повторень "на свіжака"!
  
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше